Ponúkame Vám komplexný súbor služieb spojených s výstavbou. Ako špecialista na pozemné stavby máme bohaté skúsenosti s realizáciou širokého spektra administratívnych, obchodných, výrobných, skladových a bytových objektov, ale tiež úzko špecializovaných, ako napr. dátových centier, kultúrnych, vzdelávacích  alebo športových stavieb.


Profesionálne a kompetentne Vám vieme ponúknuť:
- služby generálneho dodávateľa,
- realizáciu stavieb spôsobom "Design&Build (Naprojektuj a postav)",
- realizáciu železobetónových a oceľových nosných konštrukcií,
- projektovú a inžiniersku činnosť.

Patríme medzi lídrov v oblasti rekonštrukcií budov, najmä historických a pamiatkovo chránených, s bohatou referenčnou bázou, ktorá Vás presvedčí, že sme ten správny partner pri realizácii projektu vyžadujúceho starostlivý prístup, vysokú komplexnosť dokončenosti na tej najvyššej remeselnej a technologickej úrovni.

Pre segment výrobných, skladových a športových stavieb ponúkame od roku 2001 aj ekonomicky efektívne a na mieru šité riešenia založené na montovaných oceľových halách ASTRON, vhodných pre široký okruh využitia. Je to komplexný, zákaznícky orientovaný program - od prípravy projektovej dokumentácie až po samotnú realizáciu haly v extrémne krátkych realizačných lehotách.